Kaynarca Kına ve Düğün Organizasyonları

Hayatınızın en özel günlerinde düzenlediğiniz davetleriniz Kaynarca kına ve düğün mekanları arasında ihtişamı, kalitesi ve en uygun fiyatı ile en şık mekânlarını hak ediyor. Sultan Sarayı olarak sahip olduğumuz salonlarda Pendik ve Kaynarca ilçelerine yakın ulaşmı nedeni ile çevrede bulunan siz değerli misafirlerimize muhteşem geceler organize etme konusunda kendimize son derece güveniyoruz.
Uzun zamandan beri planlarını yaptığınız davetinizi tüm isteklerinizin en güzel şekilde hayata geçirildiği bir mekânda düzenlemek istiyorsanız doğru mekan olarak Kaynarca Sultan Sarayı nı tercih etmelisiniz.

Kaynarca ve Pendik’te En İyi Kına ve Düğün Mekanları Hangileri

Bizler, bu değerli organizasyonlarınıza en az sizin kadar önem veriyoruz. Davetiniz öncesinde organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçerek tüm istek ve düşüncelerinizi aktardığınız takdirde düğün tarihiniz gelip çattığında düşlerinizi süsleyen salonumuza adım atabilirsiniz. Sultan Sarayı Düğün Salonu İstanbul’da kolayca ulaşılabilen bir konumda yer aldığı için konuklarınız özel davetinize gayet rahat bir şekilde gelebilirler.

Kaynarca Düğün Mekanı Hizmetleri

Sizin uzun zamandan beri hayalini kurduğunuz ortamı yaratıcılığımız kullanarak en güzel şekilde hayata geçiriyoruz. Ayrıca Kaynarca’daki salonumuzda sahip olduğumuz gelişmiş ışık, ses ve sahne sistemleri ile birlikte size gece boyunca asla hız kesmeyen bir eğlence vaat ediyoruz.
Kına ve Düğününüzde yaşanacak en eğlenceli ve duygusal anların ölümsüzleştirilmesi için profesyonel fotoğrafçılar ile birlikte hizmet veriyoruz. Davetinizi yemekli olarak düzenlemek isterseniz de menü tadımlarına katılma imkânına sahipsiniz.

Unutulmaz bir akşamda doyasıya eğleneceğiniz bir davet için Sultan Sarayı’nı tercih ediyorsanız bizimle irtibata geçmek için yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ve Sultan Sarayı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

COVID-19 Önlemleri

  • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
  • Masalar arası geniş mesafe aralığı
  • Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi
  • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
  • Düzenli havalandırma
  • Ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi
  • Kullan-at malzeme ile servis imkanı
  • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma
  • Mekan girişinde ateş ölçümü

Kaynarca ve Pendik Düğün – Kına Mekanı

Sultan Sarayı olarak 400 ila 500 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Bu kapasitemiz konuklarınızın en rahat şekilde eğleneceği düzenler üzerinden hesaplanıyor. Bizi diğer mekânlardan ayıran en büyük farklılık davetinizi baştan sona kadar en ince detaylarına kadar planlama sürecinde yanınızda olmamız. Sizin uzun zamandan beri hayalini kurduğunuz ortamı yaratıcılığımız kullanarak en güzel şekilde hayata geçiriyoruz. Ayrıca salonumuzda sahip olduğumuz gelişmiş ışık, ses ve sahne sistemleri ile birlikte size gece boyunca asla hız kesmeyen bir eğlence vaat ediyoruz. Düğününüzde yaşanacak en eğlenceli ve duygusal anların ölümsüzleştirilmesi için profesyonel fotoğrafçılar ile birlikte hizmet veriyoruz. Davetinizi yemekli olarak düzenlemek isterseniz de menü tadımlarına katılma imkânına sahipsiniz.

Unutulmaz bir akşamda doyasıya eğleneceğiniz bir davet için Sultan Sarayı’nı tercih ediyorsanız bizimle irtibata geçmek için yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilir ve Sultan Sarayı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.